Wyprzedzał na skrzyżowaniu, zderzył się z ciągnikiem rolniczym

fot. KPP Opole Lubelskie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w Trzcińcu. Mieszkaniec Opola Lubelskiego kierujący BMW usiłując wyprzedzić na skrzyżowaniu ciągnik rolniczy nie zauważył, że pojazd skręcał w lewo i doprowadził do zderzenia. Kierujący ciągnikiem 78 latek został przewieziony do szpitala. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożną jazdę.
REKLAMA

Dziś tuż przed godziną 08.00 dyżurny opolskiej jednostki Policji został powiadomiony o tym, że kilka minut wcześniej w Trzcińcu (gmina Łaziska) doszło do zderzenia samochodu BMW z ciągnikiem rolniczym. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący BMW 50 letni mieszkaniec Opola Lubelskiego próbował na skrzyżowaniu wyprzedzić jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy. Podczas manewru nie zauważył jednak, że kierujący wyprzedzanym pojazdem wykonywał skręt w lewo. Mężczyzna nie zdążył już wyhamować i uderzył w ciągnik.

Kierujący maszyną rolniczą 78 latek został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci w prowadzonym postępowaniu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o ostrożną, bezpieczną jazdę.

asp.szt. Edyta Żur

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Opole Lubelskie
15.5°C
wschód słońca: 04:33
zachód słońca: 20:24
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opolu Lubelskim