22 kwiecień 2022

Znamy wszystkich zwycięzców gminnych etapów turnieju BRD.

fot. KPP Opole Lubelskie
Wiemy już kto będzie reprezentował na powiatowym etapie gminy: Opole Lubelskie, Józefów nad Wisłą oraz Wilków. Podczas przeprowadzonych dotąd eliminacji do kolejnego etapu zakwalifikowały się szkoły podstawowe: opolska „Jedynka”, Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach, Szkoła Podstawowa w Zagłobie, Szkoła Podstawowa w Wilkowie oraz szkoły podstawowe w Józefowie nad Wisłą, Poniatowej, Kraczewicach oraz Chruślinie.
REKLAMA

Celem zorganizowanego przedsięwzięcia jest podnoszenie świadomości młodzieży z zakresu przepisów obowiązujących w zakresie ruchu drogowego oraz działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa na drodze, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Podczas przeprowadzonych wczoraj i dziś eliminacji uczestnicy prezentowali niezwykle wyrównany poziom, odpowiadali na trudne pytania związane z przepisami o ruchu drogowym oraz sprawdzali wiedzę i umiejętności w konkurencji związanej z udzielaniem pomocy przedmedycznej.

do kolejnego etapu zakwalifikowały się szkoły podstawowe: opolska „Jedynka”, Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach, Szkoła Podstawowa w Zagłobie, Szkoła Podstawowa w Wilkowie oraz szkoły podstawowe w Józefowie nad Wisłą, Poniatowej, Kraczewicach oraz Chruślinie. Przed nami ostatnie spotkanie kwalifikacyjne, które w najbliższy piątek pozwoli wyłonić reprezentanta gminy Poniatowa a następnie powiatowy finał konkursu w dniu 29 kwietnia w Opolu Lubelskim.

aspirant sztabowy Edyta Zur

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Opole Lubelskie
15.5°C
wschód słońca: 04:33
zachód słońca: 20:24
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opolu Lubelskim